gloria-lako-do-finala

Gloria lako do finala!

U četcrtom duelu sezone izneđu Glorije Bistrite i Dunareee Braile, nije bilo mjesta za franu i makon 60 minuta kontrole slavio je tim iz Bistrite (37:26) i zasluženo se plasirao u finale EHF Europa Lige!

Utakmica je bila reziultatski zanimljiva samo u prvih 22 minute, dok je Dunarea pratila Gloriju , doduše, bila je korak ili dva iza, ali je bila konkurentna sve do finiša poluvremena, kada su obrane de Araude i tehničke greške djevojaka iz Braile biilw izražene na semaforu s ogromnih +6 za Gloriju (20:14). Pitanje pobjednika je rješeno početkom nastavka kada Dunarea nije uspjela zabiti dva vezana napada s dvije igračice više.

Bulatović je armiju Glorijinih navijača u Grazu razveselila jednim pogotkom, dok su na drugoj strani Katarina Ježić (7 komada)i Kristina Liščević (4 gola) odigrale napadački bolje od ostatka tima koji se raspao u nastavku utakmice.

Gloria u finalu ide na megdan pobjedniku dueka izneđu Storhamara i Nantesa!

Upravo zbog igranja dva meča u dva dana smatram EHF eksplotatorskom i dehumaniziranom organizacijom, jer već kad se eadi Final Four, onda se ugleda na Euroligu koja ima dan pauze između polufinala i finala, a ne da se kopira besmislena utakmica za treće mjesto!

Svreenahoot:EHEL instagram