bozovic-u-finalu-ceskog-dijela-mol-lige-gros-u-finalu-lige-prvaka-pavkovic-bolja-od-svetik

Božović u finalu češkog dijela MOL Lige, Gros u finalu Lige Prvaka, Pavković bolja od Svetik!

Širom rukometne Europe ove subote članice #Sportcastfamily su ove subote nastupale sa solidnim uspjehom, prije svih vrijedi istaknuti Mariju Božović koja je s 5 golova povela Sokol do pobjede nad Slavijom (26:23) i plasmana u finale češkog dijela MOL Lige, te Anu Gros (6 golova) čiji je Gyor unatoč porazu od Vipersa (24:26) izborio plasman na završni turnir Lige Prvaka.

Cristiana Neagu je zabila 6, a Elizabeth Omoregie 3 u uvjerljivom porazu Bukurešta u Metzu (29:23). Kada smo već kod CSM-a vrijefi istaknuti jednu lijepu vijest, a ta je povratak Željke Nikolić koja danas doduše nije bila u zapisniku, ali se oporavila od ozljefe i spremna je za finiš sezone.

Iz Rumunjske idemo do Austrije, gdje je Andrea Pavković s 8 golova odvela svoj Hypo do pobjede protiv Fuchsea (37:16) za kojeg je Maja Svetik zabila dvaput.

”Ovo je bila zadnja utakmica regularnog dijela prvenstva, odigrale smo od prve minute agresivnu obranu, zabile smo par lakih golova i na početku se odma odvojile. Dogovor je bio da u ovu utakmicu udemo maksimalno koncentrirano i ozbiljno, da igramo disciplinirano u napadu, zabijemo što više lakih golova i da obrana svih 60 minuta bude na visokom nivou, što smo i ispunile i na kraju zasluženo pobjedile”-rekla nan je Andrea odmah nakon utakmice!

Ia Austrije selimo u Mostar, gdje je Martina Pandža je odigrala herojski i s natućenim prstom šuterske ruke zabila 5 golova u pobjedi Zrinjskog protiv Izviđača iz Ljubuškog (32:28).