stopostotna-liscevic-vratila-dunareu-na-pobjednicki-put-lekic-i-cvijic-nisu-uspjele-kreirati-novo-cudo

Stopostotna Liščević vratila Dunareu na pobjednički put, Lekić i Cvijić nisu uspjele kreirati novo čudo!

“Suštinski, utakmica je bila lijepa za gledanje i jako intenzivna. Kontrirale smo je od samog početka i na poluvrijeme otišle sa pet golova razlike, u nastavku smo imale mali pad, ali se na kraju to dobro iznijele. Imala sam osjećaj da suđenje nije bilo najpoštenije, ali se na kraju dana trebamo fokusirati na svoje, a ne sudačke greške i trebamo raditi na sebii kako bi bile bolje za vikrnd. Čestitam protivničkoj i svojoj ekipi na odlučnoj utakmici”- rekla nam je Kristina Liščević nakon pobjede Dunaree protiv njene bivše rkipe, Ramoncu Valcee (31:29).

Liščević je zabila tri gola bez promašaja i tome dodala 4 asista, 4 puta je zabijala Katarina Ježić, po gol manje su dodale Mariya Kanaval i Jelena Živković, dok je na drugoj strani Nataša Ljepoja zabila triput!

Lekić i Cvijić ispale, Crnogorski tri remizirao na početku Play-Offa

FTC je postao popularan među rukometnim fanovima zbog nevjerojatnih preokreta i s tom aurom su “Mađarice” došle i u Esbjerg, ali na kraju dana domaće im nisu ostavile ni gram nade i nakon 60 minuta su slavile (29:24).

U poraženom sastavu Dragana Cvijić je zabila 4, dok je Andrea Lekić upisala asistenciju.

za kraj ovog mini-bloka o Ligi Prvaka vrijedi istaknuti da će pored: Metza, Gyora i Esbjerga na završnom turniru Lige Prvaka igrati i njenački Bietigheim.

U slovačkom dijelu rszigravanje za finale MOL Lige Iuventa čije boje brane naše: Krivokapić, Radović i Pejović je remizirala s Dunajskom Stredom (30:30).